Půjčka vyplacená ihned

Nečekané výdaje, které je třeba řešit okamžitě, to známe. Pro takové případy je tu vždy k dispozici půjčka vyplacená ihned obratem. Je jedno, zda jde o opravu porouchaného spotřebiče, zakoupení nového, či o využití některé z výhodných akcí, na kterou jste již dlouho čekali, ale momentálně nemáte finanční prostředky. Vyřízení této půjčky je rychlé a jednoduché. Stačí zadat pár údajů do formuláře níže a odeslat. Obratem získáte své peníze.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč

Jak to funguje

Půjčka vyplacená ihned

Nejrychlejší půjčka vyplacená ihned

Potřebujete-li nižší částku opravdu rychle, pak zažádejte o tuto půjčku online prostřednictvím našeho formuláře. Víte, že částky do 20 000 Kč jsou schváleny již za 10 vteřin a peníze vyplaceny obratem? Schvalovatelnost těchto půjček je 93%. Bez problému jí tak získáte i Vy. Ano, tato půjčka je vyřízena bleskově, stačí vám jenom občanský průkaz a bankovní účet. Jako žádost slouží formulář na našich stránkách. Stačí vyplnit požadované údaje a odeslat. Schválení žádosti přijde okamžitě a pak již nic nebrání převodu financí na váš účet.

Rychlá půjčka i pro problémové klienty

Banky si své klienty hýčkají, o to více, když jsou solidní a se splácením půjčených financí nemají sebemenší problémy. Těm jsou pak společnosti ochotny nabídnout i vyšší peněžní částku s výhodnějšími podmínkami splácení. Banky si zkrátka na bonitě svých klientů zakládají a problémovým klientům nepůjčují. I přesto mohou takoví klienti půjčku dostat. Kteří klienti jsou označováni jako problémoví a jak půjčky pro ně fungují?

Jak vypadá profil problémového klienta?

Problémoví klienti jsou podle společností poskytujících půjčku zájemci o půjčku, kteří mají nebo v minulosti měli problém se splácením svých závazků, mají dluhy a tudíž i zápis v registru dlužníků, většinou jsou to také nezaměstnaní lidé nebo zájemci s nízkým příjmem. Takoví klienti u bank moc nepochodí, protože jak je známo bankovní společnosti při schvalování půjčky nahlížejí do registru dlužníků a obvykle požadují i doložení výše příjmu. O půjčku si mohou problémoví klienti říct u naší společnosti, která myslí i na ně. Především jsou to rychlé půjčky pro problémové klienty, které řeší jejich akutní krátkodobý nedostatek financí.

Rychlé půjčky pro problémové klienty mají své specifické znaky

Rychlé půjčky pro problémové klienty mají svá specifika. Především se nejedná o příliš vysoké částky, ideálně do 20 000 Kč. Tato půjčka má schvalovatelnost 93%. Dále je u těchto krátkodobých půjček požadováno jejich rychlé splacení, doba jejich splatnosti se pohybuje v řádech týdnů, maximálně jednoho roku. I přes celou řadu specifických znaků jsou však rychlé půjčky pro problémové klienty velice oblíbeným finančním produktem.

Banka nebo nebankovní společnost

Při splnění určitých podmínek lze zažádat o tuto půjčku i v bance. V takovém případě musíte být spolehlivým klientem s bezvadnou platební historií a dostatečným příjmem. Informaci o možnosti bankovní půjčky pak můžete najít například v internetovém bankovnictví. Splníte-li všechna kritéria banky, připíše se vám půjčka na účet obratem. Většina zájemců o půjčky vyplacené ihned však přísné bankovní podmínky nesplňuje, a proto se obrací s žádostí o půjčku na nebankovní poskytovatele, kteří bývají vstřícnější. Nejrychleji schválená půjčka je do 20 000 Kč, která má schvalovatelnost 93%.

 • "Vaše půjčka mi pomohla vyjít s penězi do mojí první výplaty. Vyřízená během opravdu krátké chvilky a na účtě jsem měla peníze asi do hodiny. Takhle má fungovat pořádná společnost. Budu vás doporučovat mým kamarádům"

  10 000 Kč
  Klára, Most 39 let
 • “Příjemně mě překvapil profesionální přístup společnosti i jasně dané podmínky půjčky. Peníze jsem obdržela asi do hodiny od potvrzení půjčky.”

  10 000 Kč
  Jarmila, České Budějovice 28 let
 • "Příjemně mě překvapil váš profesionální přístup i jasně dané podmínky půjčky. Je na vás spolehnutí. Žádala jsem o rychlou půjčku ve výši 1.000 Kč a vše bylo vyřešeno během několika minut."

  1 000 Kč
  Zuzana, Brno 21 let
 • "Děkuji vám za trpělivost, kterou jste se mnou měli. A za to jak jste mi všechno vysvětlili. Jsem už starší, ale nakonec jsme všechno zvládli. U mě máte jedničku."

  60 000 Kč
  Tomáš, Karviná 51 let
 • "Potřebovala jsem půjčku na auto, abych mohla dojiždět do nové práce. V bance mi nepůjčili, tak jsem se obrátila na vás a zde mi půjčka byla schválena, což celý problém vyřešilo. Děkuji."

  60 000 Kč
  Jaroslava, Kralupy nad Vltavou 46 let
 • "Beru si od vás už třetí půjčku a neměl jsem nikdy žádný problém. Vždy když budu potřebovat půjčit, obrátím se znovu na vás."

  4 000 Kč
  Pavel, Sokolov 37 let
 • "Měla jsem trochu obavy, když jsem chtěla požádat o půjčku on-line, ale celý proces vyřízení žádosti u vás je velmi jednoduchý a srozumitelný."

  5 000 Kč
  Alice, Litoměřice 24 let
 • "Půjčku od vás jsem využil k zaplacení mých účtů a překvapila mě rychlost a pohodlné vyřízení. Jsem tím velice potěšen a budu vás dále doporučovat."

  20 000 Kč
  Jakub, Pardubice 35 let

Jak můžeme pomoci?

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.