Hotovostní půjčka na ruku

Nebankovní hotovostní půjčka na ruku. Toužíte si splnit svůj sen a pořídit si například novou pohovku, televizi či kuchyňskou linku? Nebo máte v plánu potěšit svou rodinu a blízké tím, že je vezmete na nezapomenutelnou dovolenou? Chybí vám na tyto radosti peníze? Pokud ano, jistě je pro vás vhodnou variantou uzavření nebankovní půjčky. Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář žádosti a půjčku můžete získat během několika málo minut klidně až k vám domů.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč

Jak to funguje

Hotovostní půjčka na ruku

Nebankovní půjčky v hotovosti jsou v kurzu

Nebankovní hotovostní půjčky, které získá klient takzvaně na ruku, jsou stále více populární u veřejnosti. Peníze totiž získáte v rekordním čase a bez zbytečného papírování s vyplacením takzvaně na ruku. Popularita nebankovních společností rok od roku roste. Nebankovní instituce má oproti bankovním hned několik výhod. Tou první je to, že k žádosti o nebankovní půjčku nepotřebujete potvrzení o výši vašeho příjmu. Mít pravidelný příjem je sice potřeba, ale doložit ho můžete jiným způsobem, např. čestným prohlášením. To pro vás znamená především vyhnutí se situacím, kdy se vás personál banky ptá na výši vašeho měsíčního platu a s ním spojené další otázky ohledně vašeho příjmu. V případě nebankovních institucí tato potvrzení nejsou třeba. To samé platí i v případě, kdy jste se v minulosti nebo v současnosti dostali až do registru dlužníků. Pokud se do tohoto nevábného registru dostanete, máte u bankovních institucí nadobro zavřené dveře. Do registru se mnohdy můžete dostat i velmi jednoduchým a nevinným způsobem, kterým může být například pozdní zaplacení faktury za mobilní služby či internet. Nebankovní instituce jsou k těmto záznamům více benevolentní, takže nejsou překážkou k získání půjčky.

Půjčka vyplacená hotově až domů

Nebankovní půjčku získáte v hotovosti na ruku a to klidně až do vašeho domu. Tato varianta půjčky je velmi oblíbená a u klientů žádoucí, zejména díky úspoře času a peněz. Klienti své peníze dostanou velmi rychle, domů jim je donese pověřený kurýr, tudíž nemusí řešit nic navíc.

 • "Potřebovala jsem půjčku na auto, abych mohla dojiždět do nové práce. V bance mi nepůjčili, tak jsem se obrátila na vás a zde mi půjčka byla schválena, což celý problém vyřešilo. Děkuji."

  60 000 Kč
  Jaroslava, Kralupy nad Vltavou 46 let
 • “Příjemně mě překvapil profesionální přístup společnosti i jasně dané podmínky půjčky. Peníze jsem obdržela asi do hodiny od potvrzení půjčky.”

  10 000 Kč
  Jarmila, České Budějovice 28 let
 • "Měla jsem trochu obavy, když jsem chtěla požádat o půjčku on-line, ale celý proces vyřízení žádosti u vás je velmi jednoduchý a srozumitelný."

  5 000 Kč
  Alice, Litoměřice 24 let
 • "Děkuji vám za trpělivost, kterou jste se mnou měli. A za to jak jste mi všechno vysvětlili. Jsem už starší, ale nakonec jsme všechno zvládli. U mě máte jedničku."

  60 000 Kč
  Tomáš, Karviná 51 let
 • "Půjčku od vás jsem využil k zaplacení mých účtů a překvapila mě rychlost a pohodlné vyřízení. Jsem tím velice potěšen a budu vás dále doporučovat."

  20 000 Kč
  Jakub, Pardubice 35 let
 • "Příjemně mě překvapil váš profesionální přístup i jasně dané podmínky půjčky. Je na vás spolehnutí. Žádala jsem o rychlou půjčku ve výši 1.000 Kč a vše bylo vyřešeno během několika minut."

  1 000 Kč
  Zuzana, Brno 21 let
 • "Vaše půjčka mi pomohla vyjít s penězi do mojí první výplaty. Vyřízená během opravdu krátké chvilky a na účtě jsem měla peníze asi do hodiny. Takhle má fungovat pořádná společnost. Budu vás doporučovat mým kamarádům"

  10 000 Kč
  Klára, Most 39 let
 • "Beru si od vás už třetí půjčku a neměl jsem nikdy žádný problém. Vždy když budu potřebovat půjčit, obrátím se znovu na vás."

  4 000 Kč
  Pavel, Sokolov 37 let

Jak můžeme pomoci?

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.