⭐️ Snadná nebankovní půjčka

Získat Super půjčku nebylo nikdy snazší. S námi to zvládnete raz dva i se záznamem v registru. Níže si vyberte jakou částku si chcete půjčit. Vyplňte zbývajících pár údajů a to je vše. Po odeslání žádosti vás budeme kontaktovat. Peníze můžete mít vyplaceny již za 5 minut. Ano, je to super.

Žádost o půjčku online
Chci si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč

Jak to funguje

⭐️ Snadná nebankovní půjčka

Půjčka ihned na účet je velkou finanční výpomocí

Půjčka 30 000 ihned na účet je možná. Ačkoliv se nejedná o žádnou závratnou částku, může být velkou finanční výpomocí. Třeba na nečekané výdaje rodiny a podobně. A zatímco u bank je vyřízení složitější, u nebankovních společností se setkáte s mnohem vstřícnějšími podmínkami. Půjčka 30 000 Kč tak není u nebankovní společnosti problém.

Jak vypadá vyřízení půjčky v bance a u nebankovní společnosti?

Představte si situaci, kdy potřebujete peníze. Nijak extra velkou částku. Řekněme třeba 30 000 Kč. Peníze potřebujete takřka ihned a to převodem na účet. Půjdete o půjčku zažádat do banky nebo u nebankovní společnosti? Popíšeme vám scénáře u obou společností.

U banky budete nejspíš potřebovat osobní účast ( i když většinu žádostí už i banky řeší přes internet). Banka vás vždy prověří skrz registr dlužníků a pokud máte záznam, pravděpodobně vám nepůjčí. Banka po vás bude požadovat doložení příjmu a v některých případech i ručitele. Vyřízení bankovní půjčky nejspíš nebude tak rychlé, jak byste potřebovali.

Zatímco u nebankovní společnosti to bude jiné. Nebankovní společnosti jsou známé svým vstřícnějším přístupem ke klientovi i snadnějším vyřízením půjčky. Nebankovní společnosti nevadí u žadatelů menší prohřešek v SOLUSu ani jiném registru dlužníků.

Nepožadují doložení příjmu ani ručitele. Vyřízení probíhá většinou on-line. Po vyplnění krátké žádosti na našich stránkách a po jejím schválení může být i půjčka ve výši 30 000 Kč ihned připsána na vašem účtě bez dalších průtahů.

Půjčka může mít splatnost pár týdnů až několik měsíců

Půjčky nebankovních společností většinou patří mezi ty krátkodobé. I půjčka ve výši 30 000 Kč může mít splatnost několik týdnů – ale i několik měsíců. Záleží na tom, jak si půjčku nastavíte. Právě krátkodobé nebankovní půjčky jsou výhodné v tom, že se jimi nezavazujete na dlouhou dobu.


Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 30 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13 %, úroková sazba 12,26 % p. a., měsíční splátka 744 Kč, celkem zaplatíte 44 640 Kč. Mimořádná splátka je zdarma. Maximální RPSN 13,85%. Sjednání a vedení půjčky bez poplatků. Možnost sjednání půjčky s dobou splatnosti 12-96 měsíců. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Maximální úroková sazba je 25,3%.Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky v případě pracovní neschopnosti. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

 • "Potřebovala jsem půjčku na auto, abych mohla dojiždět do nové práce. V bance mi nepůjčili, tak jsem se obrátila na vás a zde mi půjčka byla schválena, což celý problém vyřešilo. Děkuji."

  60 000 Kč
  Jaroslava, Kralupy nad Vltavou 46 let
 • "Měla jsem trochu obavy, když jsem chtěla požádat o půjčku on-line, ale celý proces vyřízení žádosti u vás je velmi jednoduchý a srozumitelný."

  5 000 Kč
  Alice, Litoměřice 24 let
 • "Děkuji vám za trpělivost, kterou jste se mnou měli. A za to jak jste mi všechno vysvětlili. Jsem už starší, ale nakonec jsme všechno zvládli. U mě máte jedničku."

  60 000 Kč
  Tomáš, Karviná 51 let
 • "Příjemně mě překvapil váš profesionální přístup i jasně dané podmínky půjčky. Je na vás spolehnutí. Žádala jsem o rychlou půjčku ve výši 1.000 Kč a vše bylo vyřešeno během několika minut."

  1 000 Kč
  Zuzana, Brno 21 let
 • "Vaše půjčka mi pomohla vyjít s penězi do mojí první výplaty. Vyřízená během opravdu krátké chvilky a na účtě jsem měla peníze asi do hodiny. Takhle má fungovat pořádná společnost. Budu vás doporučovat mým kamarádům"

  10 000 Kč
  Klára, Most 39 let
 • "Beru si od vás už třetí půjčku a neměl jsem nikdy žádný problém. Vždy když budu potřebovat půjčit, obrátím se znovu na vás."

  4 000 Kč
  Pavel, Sokolov 37 let
 • "Půjčku od vás jsem využil k zaplacení mých účtů a překvapila mě rychlost a pohodlné vyřízení. Jsem tím velice potěšen a budu vás dále doporučovat."

  20 000 Kč
  Jakub, Pardubice 35 let
 • “Příjemně mě překvapil profesionální přístup společnosti i jasně dané podmínky půjčky. Peníze jsem obdržela asi do hodiny od potvrzení půjčky.”

  10 000 Kč
  Jarmila, České Budějovice 28 let

Jak můžeme pomoci?

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.